Pulciņi. Sezōna 2015/16

nfgsm

 

 

MULTENKULTEN studija šajā sezonā piedāvā 2 veidu animācijas pulciņus un filmu mākslinieku nodarbības bērniem no 7-14 gadu vecumam.

 

Pieteikšanās rakstot multenkulten@gmail.com.

Nodarbības sāksies oktobrī.

 

 

 

Otrdienās un ceturtdienās no 16 – 18.00 pulciņš ANIMĀCIJA FOREVER?! divas dienas nedēļā.

Otrdienās uzsvars tiks likts uz stop motion animāciju, kas izpaudīsies kā aplikāciju, plastelīna, priekšmetu, pikselācijas u.c. animācijas veidu apguve un filmu veidošana. Ceturtdienās uzsvars tiks likts uz zīmējumu, skaņu un dažādiem eksperimentiem. Tiks apgūti un zīmēti komiksi, filmu foni, zīmētas kustīgas bildes un komiskais zīmējums. Gan otrdienās, gan ceturtdienās viss jaunais tiks apgūts darba procesā, veidojot savas filmas. Katra mēneša beigās būs gatava kāda animācijas filma. Pulciņa gaita būs saplānota tā, lai ik pēc mēneša mainītos tēma, un bērni apgūtu arvien jaunus animācijas paņēmienus un nodarbības nekļūtu vienmuļas. Pulciņš būs interesants arī tiem, kuri ir jau kaut ko darījuši kādā no animācijas veidiem, bet vēlētos izmēģināt arī citas animācijas tehnikas. Nodarbību laikā pakāpeniski tiks apgūti animācijas kustības veidošanas pamati un scenārija izveides principi. Pulciņš atīstīs bērnos radošo garu, palīdzēs iemācīties zīmēt tēlus, veidot kompozīciju un animēt. Nodarbību laikā skatīsimies dažādu intresantu un kvalitatīvu animācijas filmu fragmentus, kas palīdzēs veidoties izpratnei par animāciju un kino.

Otrdienās pulciņu vadīs Kristīna Ratniece, bet ceturdienās – Sabīne Moore.

Nodarbības notiks grupās. Cena mēnesī euro 35,-

 

 

Trešdienās no 16 – 18.00 pulciņš ANIMĀCIJA FOREVER?! vienu reizi nedēļā.

Trešdienas pulciņā animēsim gan stop motion tehnikā, gan zīmētās animācijas tehnikā. Šis pulciņš ir domāts tiem, kas netiek divas reizes nedēļā, bet vēlētos uzzināt un izmēģināt dažādus animācijas veidus. Tāpat kā otrdienās un ceturtdienās, arī trešdienās pieskarsimies visiem animācijas veidiem, bet filmas veidosim tikai ar dažiem no tiem. Skatīsimies arī filmu fragmentus un zīmēsim, bet scenārijus veidot gan sanāks mazāk.

Pulciņu vadīs pārmaiņus Kristīna Ratniece un Sabīne Moore

Nodarbības notiks grupās. Cena mēnesī euro 25,-

 

 

Trešdienās no 18.30 – 20.30 nodarbības jauniešiem ANIMĀCIJAS un VJ NODARBĪBAS JUNIEŠIEM vienu reizi nedēļā.

Apgūsim animācijas pamatus, dažādus animācijas veidus UN taisīsim savas animācijas cilpas, kuras aranžēsim īstā laika video (VJ) programmā – liksim tām mainīties no vides trokšņiem, dziesmu ritma. Šo pašu programmu var lietot arī ar video, bet mēs mācīsimies veidot lakoniskas zīmētās, priekšmetu un aplikācijas animācijas, kuras kopā veidotu tādu kā “video klipu”, to var palaist un atskaņot, dziedāt līdzi un kontrolēt īstajā laikā.

Pulciņu vadīs pārmaiņus Kristīna Ratniece un Sabīne Moore

Nodarbības notiks grupās. Cena mēnesī euro 35,-

 

 

 

 

 

47229_149610985059914_2490597_n

Kristīna Ratniece ir studijas MULTENKULTEN idejas autore. Kristīna ir animātore un strādājusi animācijas studijās Jet media un Atomart. Paralēli darbam animācijā vairākus gadus vada nodarbības bērniem, kas saistītas ar animāciju un kino. Vairāk par Kristīnu var uzzināt šeit.

 

 

 

11783777_10207362345000588_943349886_oSabīne Moore ir multidisciplināra māksliniece, kura zīmē, glezno, fotografē, filmē, animē un dzied.
Sabīne zīmē komiksus un ir illustrējusi vienu Bikibuku, un daudz spēlējusies ar animācijas dažādajām tehnikām – klasisko zīmēto animāciju (uz papīra), datorā zīmēto animāciju (ar planšeti), stop motion animāciju (izmantojot cilvēkus un mainīgas drēbes; augļus kuriem tiek zīmētais mainīgas sejas; ar dārzeņiem, sadzīves priekšmetiem) un īstā laika video aranžiju “Vjošanu”.
Viņai ļoti patīk krāsas, tāpēc viņai ir krāsaini mati, un ļoti patīk dzīvnieki, tāpēc viņa griež uzlīmes ar šķērītēm, ar kurām izdaiļo pilsētu ielas visur kur ceļo – Rīgā, Cēsīs, Kārļos, Londonā, Helsinkos, Turku, Tamperē, Berlīnē, Valecijā, Venēcijā, Suboticā, Belgrādē, Budapeštā…
Sabīne ir studējusi LMA VKN, JRRMV. Vairāk par Sabīni var uzzināt viņas pašas radītajā mājaslapā šeit.