ANIMĀCIJAS FILMU STUDIJA KRASIVO LIMITED

 

 

Studijas filmas ir atšķirīgas, un katra tiek veidota, eksperimentējot un atklājot kaut ko jaunu. KRASIVO LIMITED studijas filmas ir mākslinieciski augstvērtīgas un veidotas sarežģītās tehnikās. 2015. gadā studijā veidotā režisora Jurģa Krāsona animācijas filma “Seja” ir ieguvusi balvu pašmāju kino festivālā “2 Annas” un izrādīta daudzos filmu festivālos, tajā skaitā, arī pasaules nozīmīgākajā animācijas filmu festivālā Anesī, Francijā.

Visi, kas šeit strādā, patstāvīgi kaut ko mācās un radoši pilnveidojas. Jurģis Kārsons saka, ka tikai tad filmas veidošana ir interesanta, kad tiek eksperimentēts ar veidošanas tehnikām. Studijas komanda ir domubiedri, kas sadarbojas un atzīst labu humoru. Pārsvarā studijā top filmas pieaugušajiem, bet vairāki bērni un jaunieši apgalvo, ka šīs filmas ir interesantas arī viņiem. Skolēnu auditorijai domātā filma ir “Norīt krupi”, kas ir stāsts par to, kā pārvarēt apvainojumus un sadzīvot ar vienaudžiem. Šīs filmas var redzēt Nacionālās bibliotēkas kinotēkā.

Studijā animācija tiek zīmēta uz papīra, bet tālāk apstrādāta dažādi. Pašlaik studijā tiek pabeigta filma “Kā atmest smēķēšanu”, kurā foni tiek veidoti 3D tehnikā. Darbība notiek Rīgā netālā nākotnē. Pilsētas ainava ir nedaudz izmainīta, bet atpazīstama, tajā ir daudz jaunas un ekskluzīvas ēkas. Režisors Jurģis Krāsons saka, ka tāda Rīga varētu izskatīties, ja tā netiktu pastāvīgi apzagta. Filmas stāsts ir par domubiedru grupu, kas piedalās maratona sacīkstēs un atmet smēķēšanu. Kā viņiem ir gājis un kādas grūtības tie pārvarējuši, varēs redzēt jau drīz, gaidiet pirmizrādi!

Vasarās studijas vadītājs Jurģis Krāsons veido kino festivālu RojaL Rojā. Festivāla laikā Roja atdzīvojas un kļūst par mākslas centru ar dažādām izstādēm, teātra izrādēm un labu kino. Šajā festivālā sabrauc daudzi filmu režisori, un jauniem filmu veidotājiem ir iespēja satikt jau pieredzējušus talantus. Festivāla veidošanā piedalās arī Krasivo limited kolektīvs, un festivālu ir iecienījuši daudzi animatori.

 

 

 

 

Studiju pārstāvošās personības:

 

 

Jurģis Krāsons. Skaties šeit

 

 

 

 

 

Marina Trēde. Skaties šeit

 

 

 

 

 

Mairis Naglis. Skaties šeit

 

 

 

 

 

Undīne Ruska. Skaties šeit

 

 

 

 

 

Maigurs Prūsāns. Skaties šeit

 

 

 

 

 

Mārtiņš Veļa. Skaties šeit

 

 

 

 

 

 

 

Iet uz:

galvinja1

galvinja2